„Na jagody” przedstawienie dla Mamy i Taty w wykonaniu „Niezapominajek”

30 maja 2026

Dzieci z grupy „Niezapominajki” przygotowały dla swoich Rodziców wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. „Na jagody”. Z dużym zaangażowaniem wcieliły się w role bohaterów znanej opowieści, prezentując swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne.

Podczas występu Rodzice mieli okazję podziwiać tańce ludowe oraz wysłuchać tradycyjnych piosenek ludowych, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Największą radość sprawiała jednak możliwość obserwowania dzieci na scenie – pewnych siebie, uśmiechniętych i pełnych entuzjazmu.

Występ dostarczył wielu wzruszeń i niezapomnianych emocji zarówno dzieciom, jak i ich najbliższym. Dziękujemy Rodzicom za obecność i wspólne przeżywanie tych wyjątkowych chwil.