Podziękowania

2 grudnia 2019

Bardzo miło nam poinformować, że firma Lubelski Węgiel ?BOGDANKA? odpowiedziała pozytywnie na potrzeby społeczności przedszkolnej i Zgromadzenia związane projektem rozwoju przedszkola pn. Tworzymy Franciszkowe Klimaty. Serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie tych potrzeb i przekazanie kwoty 10.000 zł. Dzięki temu firma Lubelski Węgiel ?BOGDANKA? otrzymuje główny patronat nad remontem zaplanowanym w ramach projektu na rok 2020.
Dołożymy wszelkich starań, aby przekazane środki były wykorzystane w sposób jak najbardziej efektywny dla przyszłego funkcjonowania Katolickiego Przedszkola św. Franciszka z Asyżu w Lublinie.

Z radością informujemy, że także firma Lubella Food ofiarowała kwotę 7.500 zł na realizację projektu rozwojowego Tworzymy Franciszkowe Klimaty. Doceniamy to, że firma zauważyła znaczenie edukacji przedszkolnej dla lokalnej społeczności. Za podjęcie tej społecznej odpowiedzialności Lubella Food staje się również głównym patronem przedsięwzięcia modernizacji pomieszczeń przedszkolnych w roku 2020.
Wdzięczni za wsparcie gwarantujemy, że środki zostaną zagospodarowane dla dobra i rozwoju obecnych i przyszłych przedszkolaków z naszej placówki. A wszystkich zachęcamy do wybierania w sklepach produktów Lubelli!