Stokrotki na wiosennej łące – zajęcia gimnastyczne
30 kwietnia 2026Dziś podczas zajęć gimnastycznych w grupie „Stokrotek” dzieci przeniosły się w świat wiosennej łąki, uczestnicząc w opowieści ruchowej „Na wiosennej łące”. Przy dźwiękach muzyki i narracji nauczyciela maluchy radośnie skakały, omijały przeszkody, poruszały się z kolorowymi chustami oraz ćwiczyły z gumą sensoryczną, zbierając kwiaty, naśladując motyle i inne wiosenne elementy przyrody. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, a jednocześnie rozwijały ich skoczność, zwinność, zręczność oraz koordynację ruchową.













