Święto Flagi i Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia 2026

 

W naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca Święta Majowe. Spotkaliśmy się, aby wspólnie przypomnieć sobie, jak ważne są symbole narodowe i dlaczego warto je pielęgnować. Każda grupa zaprezentowała wiersz lub piosenkę poświęconą fladze i innym symbolom Polski.

Na zakończenie wszyscy razem, w podniosłej atmosferze, odśpiewaliśmy hymn Polski.